ТЕШКИ УСЛОВИ ЗА ВОЖЊУ: Мокри путеви и магла проблем за возаче, на границама задржавања само за камионе

У СРБИЈИ су јутрос мокри коловози због кише, смањена је видљивост због ниске облачности или сумаглице.

ТЕШКИ УСЛОВИ ЗА ВОЖЊУ: Мокри путеви и магла проблем за возаче, на границама задржавања само за камионе

Фото П. Милошевић

Мешовите падавине на путевима у планинским пределима и пад температуре доносе опасност од проклизавања возила, али ће на овим путевима данас и магла додатно отежавати вожњу с обзиром на то да на појединим местима видљивост може бити смањена на стотинак метара, саопштио је АМСС.

Према последњим информацијама добијеним од ЈП "Путеви Србије", на наплатним станицама нема задржавања возила. Према информацијама Управе граничне полиције у 5.15 часова, камиони на излазу на Хоргошу чекају 90 минута, Келебији 120, Градини 180, Батровцима 240, Шиду 240 минута.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - ЗАПАЊУЈУЋИ СНИМАК СА НОВОГ БЕОГРАДА: У супротном смеру кроз кружни ток

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!