ОТВАРАЈУ СЕ НОВА ПОГЛАВЉА СА ЕУ: Ускоро преговори о слободи кретања радника

11. 10. 2021. у 14:55

У ПРИСТУПНИМ преговорима са ЕУ спремна су два нова поглавља из надлежности Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, истакла је министарка Дарија Кисић Тепавчевић.

ОТВАРАЈУ СЕ НОВА ПОГЛАВЉА СА ЕУ: Ускоро преговори о слободи кретања радника

Фото: Новости архива

Она се састала са немачким колегом Ролфом Шмахтенбергом и том приликом рекла да су поглавља о слободи кретања радника и запошљавању спремна за почетак преговора са ЕУ.

Кисић Тепавчевић је поручила да Немачка снажно подржава активности из надлежности Министарства, и додала да се нада даљем продубљивању сарадње.

За Шмахтенберга постоји простор за унапређење сарадње српског и немачког министарства и у том циљу је предложио потписивање Меморандума о разумевању.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БИО ЈЕ МИЉЕНИК ЖЕНА: Где је данас Небојша Бакочевић?