ПРЕМИНУО ЗОРАН ТРДЕНИЋ: Одлазак дугогодишњег ИТ стручњака Новости

В.Н.

03. 10. 2021. у 17:35

ДУГОГОДИШЊИ ИТ стручњак Компаније "Новости" Зоран Трденић преминуо је данас, после дуге и тешке болести, у 53. години.

ПРЕМИНУО ЗОРАН ТРДЕНИЋ: Одлазак дугогодишњег ИТ стручњака Новости

Зоран Трденић

Готово цео радни век провео је у нашој кући, обављајући и послове шефа Центра за информационе технологије. Више година радио је и у сектору продаје "Вечерњих новости". Своју, како је то волео да каже, другу кућу, напустио је недавно у потрази за новим професионалним изазовима.

Иза себе је оставио супругу Марину, ћерку Золу и сина Рељу.

Време и место сахране биће накнадно објављени.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ПРАВА ЛЕПОТИЦА: Ово је Луисова најмлађа ћерка (ФОТО)