РХМЗ ИЗДАО УПОЗОРЕЊЕ: Најављени пљускови са грмљавином за један део земље
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод Србије издао је најновије упозорење за југозападни део наше земље на пљускове са грмљавином до којих ће доћи у наредна два сата.
Фото: Танјуг/С.А.
Данас је, како је најављено, али и што се осећа, знатно свежије него протеклих дана. Дневна температура је у паду и до 10 степени.
Дневна температура у наредном периоду у већини места у Србији кретаће се од 22 до 25 степени, осим на југу и југоистоку, где ће већи део дана бити претежно сунчано и топло са температурама од 28 до 31 степен.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)