ВУЧИЋ НА ИНСТАГРАМУ О ЗЛАТНОЈ ПЛАКЕТИ "НОВОСТИ": Ово је признање за све полицајце, војнике, лекаре, службенике, за све оне који су се борили

Биљана Ристивојевић

30. 06. 2021. у 13:02

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствовао је церемонији 58. Најплеменитији подвиг године "Вечерњих новости".

ВУЧИЋ НА ИНСТАГРАМУ О ЗЛАТНОЈ ПЛАКЕТИ НОВОСТИ: Ово је признање за све полицајце, војнике, лекаре, службенике, за све оне који су се борили

Фото: Инстаграм

Овом приликом, уручена је златна плакета за најплеменитији подвиг године држави Србији која је поклонила више од 416.000 доза вакцина против короне суседним и другим европским земљама, а коју ће председник примити у име државе Србије.

- Ово не доживљавам као било какво лично признање, већ као признање држави, нашој Србији. Држава је увек она коју позовемо када нам је тешко. Спасили смо, неки кажу стотине, неки хиљаде живота, али да смо и један живот спасили вредело је! Ово признање је признање за све наше полицајце, војнике, лекаре, вредне државне службенике и за све оне који су се борили. Хвала Вам најлепше! Живела Србија - објавио је председник на Инстаграму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (20)

МАСНОЋА НЕСТАЈЕ ЗА ТИЛИ ЧАС: Јапански трик за чишћење шпорета