НАГЛИ ПОРАСТ ПАЦИЈЕНАТА СА СРЧАНИМ ТЕГОБАМА: Хитна помоћ у овом граду затрпана позивима

В.Н.

10. 11. 2025. у 15:35

ТОКОМ претходна 24 сата екипе Завода за ургентну медицину Крагујевац обавиле су 35 терена, и то 24 током дана и 11 током ноћи

НАГЛИ ПОРАСТ ПАЦИЈЕНАТА СА СРЧАНИМ ТЕГОБАМА: Хитна помоћ у овом граду затрпана позивима

Љ.П.

У истом периоду евидентирано је укупно 187 позива.

- Током дана су се најчешће јављали пацијенти са неуролошким проблемима и пацијенти са стресним реакцијама. Током ноћи претежно су се јављали пацијенти са срчаним проблемима, са повредама и астматичари - потврђено је у Заводу за ургентну медицину Крагујевац.

У амбуланти је обављено 76 прегледа одраслих особа, током дана 26, а током ноћи 50 прегледа. Интервенција на јавном месту било је укупно четири.

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

СТЕФАН НЕКАДА БИО ММА БОРАЦ: Братанац Владана Милојевића оптужен да је ВОЂА НАРКО КЛАНА