КОМИТЕ ПОНОВО ДИВЉАЈУ У ПОДГОРИЦИ: Блокирали булевар испред зграде парламента (ВИДЕО)
УЧЕСНИЦИ такозване патриотске ауто-колоне поново су вечерас изашли на улице више градова у Црној Гори, укључујући и Подгорицу, где су око пола сата блокирали саобраћај у Булевару Светог Петра Цетињског, испред зграде парламента.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб
У Подгорци су се окупили у насељу Забјело код графита Крста Поповића, одакле су кренули у вожњу улицама града и на око пола сата блокирали саобраћај на Булевару Светог Петра Цетињског, испред зграде Скупштине Црне Горе, преносе "Вијести".
Окупљањем испред зграде парламента прекршене су мере донете у циљу спречавања ширења заразних болести. Њима је и даље забрањено окупљање становништва у затвореним и на отвореним јавним местима. Такође је забрањено присуство и задржавање више од два пунолетна лица на отвореном јавном месту.
Поједини учесници ауто-колоне прекривали су регистрације налепницама на којима је писало „Црногорски покрет“, а поједини су регистарске ознаке прекривали и заштитним маскама. Прекривање регистарских ознака је прекршај.
Ауто-колоне су организоване у Никшићу, Херцег Новом, Котору, Бару, Мојковцу...
Учесници су носили државне заставе Црне Горе.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Мистериозна животиња снимљена у Мачви (ВИДЕО)
Кратак видео, за који се наводи да је настао из возила на подручју Мачве.
13. 06. 2026. у 20:49
Коментари (3)