ШЕШЕЉ: Мило Ђукановић је један од највећих српских издајника, још није размонтиран систем ДПС-а (ВИДЕО)
ПОТПРЕДСЕДНИК Српске радикалне странке, Александар Шешељ, коментаришући у емисји Профил, у продукцији мреже ИНФО 24 управо завршене изборе у Никшићу, нагласио је да је његов утисак да су ти избори одржани у једној несвакидашњој атмосфери, сходно и , како каже, целој ситуацији која се дешава последњих годину дана у Црној Гори.
Фото: В. Н.
Изненађујуће је то, каже Шешељ, да упрскос чињеници да се власт у Црној Гори променила, и даље није размонтиран један систем Мила Ђукановића и ДПС-а, који је очигледно и даље у пуној снази, наглашава Шешељ и додаје.
- Када кажем систем, мислим на једну мрежу куповине гласова, претњи и уцена, а уз целу антисрпску кампању, која је изузетно позната у Црној Гори, где се представља да, уколико у Никшићу изгуби Ђукановић, да је то у ствари неки освајачки поход из Србје и да ће Србија па пороби Црну Гору. Иако резултат који је остварила коалиција око Демократског фронта није можда оно чему су се људи у Србији надали, али за то постоји више фактора. Пре свега, зато што је власт у Црној Гори на неки начин маргинализовала Демократски фронт, јер то је једна групација странака које пре свега представљају Србе у Црној Гори. Они су управо једна изузетно угрожена група - изјавио је Александар Шешељ.
Препоручујемо
КРАЈ МИЛОВИХ СНОВА У НИКШИЋУ: Демократе поручиле - Никада нећемо сарађивати са ДПС-ом
18. 03. 2021. у 22:20
МЕДОЈЕВИЋ ОШТРО О ДРИТАНУ: Како мали Ђокица замишља међународне односе? (ВИДЕО)
18. 03. 2021. у 22:00
ШЕШЕЉ О НЕОБЈЕКТИВНОСТИ НУНС: То је агентура, Ђилас је новцем утицао на ту организацију
18. 03. 2021. у 17:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)