УХАПШЕНА ДВА ВОЗАЧА У БЕРАНАМА: Возили под дејством опијата, један одбио да се подвргне дрога тесту

М. С.

18. 03. 2021. у 11:26

У БЕРАНАМА су ухапшена два возача због прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

УХАПШЕНА ДВА ВОЗАЧА У БЕРАНАМА: Возили под дејством опијата, један одбио да се подвргне дрога тесту

Фото: Printskrin

Возач Р.Г. (39) контролисан је од стране саобраћајне полиције после чега је установљено да је управљао возилом под дејством опојне дроге. Возач В.Т. (42) је одбио да се подвргне тесту на присуство опојних дрога у организму.

После привођења надлежном судији за прекршаје изречене су им казне затвора у трајању од по 15 дана, уз четири месеца забрана управљања моторним возилом, као и 3 казнена бода.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена