АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НИКШИЋУ: Претресали куће и пронашли новац за куповину гласова ДПС

Андријана Нешић

12. 03. 2021. у 13:53

ПОЛИЦИЈА у сарадњи са Оперативним тимом за праћење избора у Никшићу пронашла јеу једној кући новац који је био намењен за куповину гласова ДПС.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НИКШИЋУ: Претресали куће и пронашли новац за куповину гласова ДПС

Фото: Б.Д.

Према до сада доступним информацијама, испред куће Бутуровића паркиран је већи број возила и окупљен је велики број људи који врше претрагу куће у потрази за још евентуално сакривеног новца.

Подсетимо, јавност је недавно сазнала да је сваки одбор Ђукановићеве ДПС добио по 25.000 евра који су намењени за прекрајање изборне воље грађана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?