МИЛО ПРЕТИ ПРОТЕРИВАЊЕМ СВЕШТЕНИКА! Поменуо је и војску, потпуно је изгубио компас

МОРАМО веома јасно да упозоримо оне који позицију власти, колико год је обнашали, сматрају као шансу да уништавају црногорски идентитет – да им то не може поћи за руком.

МИЛО ПРЕТИ ПРОТЕРИВАЊЕМ СВЕШТЕНИКА! Поменуо је и војску, потпуно је изгубио компас

Фото Танјуг

Да све што раде остаје веома прецизно забеележено, веома дубоко урезано, и да ће за то сви који раде на томе одговарати - изјавио је председник Црне Горе, Мило Ђукановић, у интервју за РТВ Никшић.

Коментаришући полагање венца делегације Владе Црне Горе на гроб краља Николе Петровића Његоша, рекао да то види као још један инцидент из репертара некомпетентног владања.

-У питању је владање које увек покушава да направи неки мали инцидент или неку малу пакост на штету претходне власти, не марећи да суштински штету наноси држави Црној Гори и њеним националним интересима. Мислим да су грађани Цетиња то јако препознали, на прави начин оквалификовали и национално одговорно поступили.

Ђукановић се дотакао и недавне изјаву протојереја ставрофора Велибора Џомића, да је у Црној Гори више попова него војника.

- Ако неко мисли да може да нам шаље поруке да је у Црној Гори више свештеника Српске православне цркве него војника, само нас опомиње да тај несклад морамо да поравнамо и да ћемо вероватно природно равнати тако да у Црној Гори неће бити места за оне који у њој нелегално бораве - рекао је председник Црне Горе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (10)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...