ДОКАЗ ДА ЈЕ ОВО РЕЗЕРВНА ВЛАДА ДПС-С: Медојевић изнео нове оптужбе против Кривокапићевог кабинета
ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене, која је део владајућег ДФ-а, Небојша Медојевић поручио је да неће гласати ни за један закон актуелне владе док се не утврде све околности, како наводи, "тајног задужења државе" и док министар Милојко Спасић не поднесе оставку.
Небојша Медојевић / Архива Новости
- Ево доказа да је ово резервна Влада ДПС-а. Кад их ухватиш у крађи, они те туже. Склопили су тајно посао од 890 милиона евра за који се узима провизија од 8-10 милиона. Свако ко тајно ради посао са парама пореских обвезника је осумњичен као лопов - навео је Медојевић, пренео је портал РТЦГ.
Медојевић каже да влада подноси пријаву против њега, уместо да подноси кривичну пријаву против председника Мила Ђукановића.
Лидер ПзП је позвао премијера Здравка Кривокапића и министра Спајића на јавни дуел на РТЦГ у вези, како наводи, "тајне приватне емисије обвезница".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)