ЗАОБИЛАЗЕ ВЛАДУ? Иако су за мандатара прихватљиви албански захтеви
НИК Ђељошај, носилац Албанске листе саопштио је да га је мандатар за састав владе Здравко Кривокапић обавестио да су њихови захтеви прихватљиви да буду део програма владе, модификовани у складу са Уставом Црне Горе и релевантним законима.
Фото Скупштина ЦГ
Он није рекао које захтеве је „листа“ ставила на сто мандатара.
-Прихватање наших предлога не значи да ћемо и партиципирати у влади, али наша је обавеза да се изборимо да програмске одреднице, које заступамо, буду прихваћено од нове већине а не да се понашамо неодговорно и остављамо наше захтеве на чекању и наш народ на цедилу. За нас је најважније да ће принципи утврђени нашпм политичком платформом, коју смо представили бирачима, бити део програма нове владе, поручио је Ђељошај.
Препоручујемо
СВИ БИ МЕСТО ВИЦЕПРЕМИЈЕРА: Кривокапић разговарао са представницима албанске листе
16. 10. 2020. у 07:25
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)