ЖИВОТНО УГРОЖЕНО 16 ПАЦИЈЕНАТА: Тешка ситуација са короном у Црној Гори

У КЛИНИЧКОМ центру Црне Горе (КЦ ЦГ) животно је угрожено 16 пацијената заражених корона вирусом, саопштено је данас из те здравствене установе.

ЖИВОТНО УГРОЖЕНО 16 ПАЦИЈЕНАТА: Тешка ситуација са короном у Црној Гори

Фото Д. Поздеровић

Како су навели, у КЦ ЦГ се лечи 59 пацијената са Ковид-19 инфекцијом.

- Животно је угрожено 16 пацијената, од којих су три интубирана и прикључена на инвазивну механичку вентилацију, док је 12 на неинвазивној вентилацији - каже се у саопштењу, преноси РТЦГ.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ГУРНУО МЕ ЈЕ И ОТЕРАО КУЋИ Гоца Лазаревић доживела стравично понижење на весељу, на њу насрнуо мушкарац - Трчала сам и плакала