ЕПЦГ ИСКЉУЧИЛА СТРУЈУ ЗА 24.680 НЕПЛАТИША: На ту одлуку поднета 43 приговора
ЕЛЕКТРОПРИВРЕДА је, због неплаћених рачуна за утрошену електричну енергију, обуставила испоруку струје у прошлој години код 24.680 купаца, што је 2.670 мање него у 2018.
Фото: В. К.
У Извештају о стању енергетског сектора за прошлу годину, који је израдила Регулаторна агенција за енергетику наводи се да су по основу те обуставе електричне енергије поднета 43 приговора.
Током прошле године ЕПЦГ добила је 5.760 приговора у вези са проблемима са рачунима за струју и испоруке електричне енергије.
Препоручујемо
ДАЧИЋ ОДГОВОРИО ЂУКАНОВИЋУ: "Изгубио си од свог народа, а не од Србије!"
19. 09. 2020. у 00:56
МИЛО ЋЕ ЦРНУ ГОРУ "БРАНИТИ ИЗ ШУМЕ": Ако Амфилохије постави камен, биће му срушен!
18. 09. 2020. у 22:57
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)