НЕЋЕ НАС УПЛАШИТИ ТОМПСОНОВЕ ПЕСМЕ КОЈЕ СЛАВЕ ГЕНОЦИД! Милан Кнежевић поручио: Забринути смо због нарастајућег неоусташтва у Црној Гори
08. 09. 2020. у 10:26
ДЕМОКРАТСКИ фронт, део једне од три победничке коалиције За будућост Црне Горе, неће повући ниједан потез без будућих коалиционих партнера и спремни су да дају највећи допринос државном помирењу, поручио је један од лидера тог савеза Милан Кнежевић.
eto kakve su vam stranke pročetnićke a tražite od drugi da su mirotvorci
@nedim - Smislite nešto drugo osim početnicke, veliko srpske, srpski narod je veštački podeljen vekovima od strane pre svega Engleske, Nemačke, Turske, Italije u novije vreme SAD, ali ta podela nije prirodna i kao takva neće opstati. Ujedinjenje svih srpskih zemalja je prirodan proces i to ne može niko da zaustavi.
@nedim - A ti (NEDIM), prvo se opismeni pa pisi svoje stavove I misljenja. Vazi?
@nedim - četnicima je komadant bio čovek koji je nosilac najvišeg američkog ordena za zasluge u borbi protiv fašizma i komunizma. A ko je vama bio komadant? Ante Pavelić, glavom i bradom! Pomimo toga što ste najviše bili u ustašama treba reći i to da vas je do 1943. više bilo u četnicima nego u partizanima. Sve je zapisano, samo treba čitati.
Vidim ovu decu na ovim skupovima ,koja ne znaju nista o precima,koje je vaspitavao sistem MD Uceni da mrzi i to najblizeg svoga ,da li se pitaju sto ogroman broj njihove brace,radi u toj neprijateljskoj Srbiji,sto nisu otisli u prijateljske im Albaniju ili Hrvatsku Milo je posejao seme zla i dok god uredjuje rtcg tako ce i biti, omladina kojoj je jedina sansa da radi u kladionici i ciji su roditelji pokradeni podrzava lopova Mediji imaju moc,zato mu to oduzmite sto pre...
'Biznismen'? Polupismeni narko trafikant sa sljegao prije 50 godina sa nekog katuna. Bez svog partnera na vlasti i njega ceka ili Spuz ili neki zatvor u SAD ili EU.
Neka, odlaze oni polako ali sigurno u istoriju, bezpovratno.Niko ih vise nece ni spominjati za nekoliko meseci. Dosta su vladali Crnom gorom. Vreme je za promene i bolju vlast, ???? Ziveli braco crnogorci! ?♂️
Najgore ustaše u Evropi su- crnogorske ustaše! Danas je položaj Srba u CG daleko gori, nego u bivšoj NDH 1941.godine! A za one koji ne znaju; vojska bivše NDH imala je u svom sastavu 30 viših oficira- Srba!
A šta si time ANTE hteo da kažeš ? Pa bilo Hrvata vezira u osmanlijskoj državi ali nisu bili turci. Ne valja ti burazeru ta poredba, kada se zna da tih 13 generala Srba ( a ne napumpanih 30) u NDH nisu pisali rasne zakone niti su stvarali jasenovac kao i 51 logor za Srbe i Jevreje pa i Rome u NDH
Повезане вести
НИСМО СЕ МЕШАЛИ У ЦРНОГОРСКЕ ИЗБОРЕ: Додик истакао да није било закулисних радњи, открио зашто није хтео Мила у Републици Српској
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик истакао је данас у Народној скупштини Републике Српске да се институције Српске нису мешале у изборе у Црној Гори.
07. 09. 2020. у 17:49
ШЕНЛУЧЕЊЕ У НИКШИЋУ: Полиција утврдила ко је пуцао из аута са државном заставом (ВИДЕО)
НИКШИЋАНИЈ А. К. (42) осумњичен је да је у недељу на Тргу Саве Ковачевића у Никшићу пуцао у ваздух, саопштено је из Управе полиције Црне Горе.
07. 09. 2020. у 16:16
БРУТАЛНЕ УВРЕДЕ НА РАЧУН МИТРОПОЛИТА АМФИЛОХИЈА: "Комите" најгорим речима вређају српску цркву (ВИДЕО)
СА такозваног „патриотског скупа“ одржаног у Подгорици чуле су се и поруке мржње упућене митрополиту црногорско-приморском Амфилохију.
07. 09. 2020. у 15:07
НУДИЛИ СУ МИ ПАРЕ ДА ОПТУЖИМ КНЕЖЕВИЋА И МАНДИЋА! Дикић: Катнић и Чађеновић су ме 23 пута тајно водили из Спужа на саслушање
БИВШИ командант српске Жандармерије Братислав Дикић оптужио је главног специјалног тужиоца Миливоја Катнића и специјалног тужиоца Сашу Чађеновића да су га 23 пута тајно из Спужа водили на саслушање да даје изјаве.
07. 09. 2020. у 11:02
ОВО НИЈЕ СРПСКО ЛЕГЛО, ВЕЋ ЈЕ ОВО МОНТЕНЕГРО: Провокације присталица ДПС-а пред кућом Дритана Абазовића - певали му "Изађи мала!" (ВИДЕО)
ПРИСТАЛИЦЕ ДПС-а у Улцињу синоћ су се након завршеног окупљања упутиле ка кући Дритана Абазовића.
07. 09. 2020. у 08:08
МИЛО НЕ ДА ВЛАСТ НИ ПО ЦЕНУ НЕМИРА: "Црногорске патриоте" са скупа у Подгорици још једном послале поруке мржње према свему српском
НЕКОЛИКО хиљада окупљених црногорских патриота сабрало се на Тргу независности у Подгорици на "патриотском скупу за одбрану независне грађанске Црне Горе".
07. 09. 2020. у 07:00
Најновије из рубрике
МИЛО ЂУКАНОВИЋ У ЕПСТАЈНОВИМ ФАЈЛОВИМА: Објављена преписка
БИВШИ председник и премијер Црне Горе Мило Ђукановић помиње се у фајловима повезаним са осуђеним сексуалним преступником Џефријем Епстајном које је објавило америчко Министарство правде.
31. 01. 2026. у 14:37
ХРВАТИ ЗАБРАНИЛИ УЛАЗАК СВЕШТЕНИКУ СПЦ Бацковић за "Новости": И црногорски медији цртају нам мету
ВЛАДА у Загребу означила је неколико држављана Црне Горе особама које нису пожељне у Хрватској, а међу њима и свештеника СПЦ Мијајла Бацковића.
31. 01. 2026. у 12:57
МИРЈАНА ПАЈКОВИЋ РАНО ОСТАЛА БЕЗ РОДИТЕЉА: Познајем их само кроз приче и фотографије
БИВША државна секретарка у црногорском Министарству људских и мањинских права Мирјана Пајковић открила је да је без оба родитеља остала веома рано.
31. 01. 2026. у 11:00
МИЛАН КНЕЖЕВИЋ: Моје пријатељске односе са Мандићем ипак ништа не може да угрози
ЛИДЕР Демократске народне партије у Црној Гори Милан Кнежевић саопштио је да ће та странка повући подршку Влади премијера Милојка Спајића, као и да ће у скупштинску процедуру упутити измене Закона о држављанству и предлог да се тробојка прогласи народном заставом, а открио је и детаље деловања ДНП у наредним данима и месецима.
31. 01. 2026. у 08:50
МЕДОЈЕВИЋ О БЕКСТВУ МЕДЕНИЦЕ: Актери криминалних радњи у ствари високи безбедносни функционери
ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене Небојша Медојевић коментарисао је за Јуроњуз бекство Милоша Меденице и казао да се од промене власти нису догодиле реформе које доносе дисконтинуитет са режимом ДПС.
30. 01. 2026. у 21:45
Коментари (9)