КОРОНА У ЦРНОЈ ГОРИ: Инфицираних још 48, двоје преминулих

Танјуг

18. 07. 2020. у 18:15

ЛАБОРАТОРИЈЕ Института за јавно здравље Црне Горе (ИЈЗ) су у последња 24 сата завршиле ПЦР анализу 321 узорка на нови коррона вирус, од којих је 48 резултата било позитивно.

КОРОНА У ЦРНОЈ ГОРИ: Инфицираних још 48, двоје преминулих

Фото Илустрација

Пријављена су још два смртна случаја код два ковид-19 позитивна пацијента који су лечени у Клиничком центру ЦГ и општој болници у Беранама, наводи РТЦГ.

Највише новооболелих је из Подгорице - 16, а потом из Будве -10.

Укупан број преминулих од почетка јуна је 21.

"Укупан број спроведених ПЦР тестова у Црној Гори 28.912. Укупан број активних случајева ковид-19 је 1.664", казали су из ИЈЗЦГ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЈЕЗИВО! Две чувене лепотице ГОРЕЛЕ у запаљеним колима и нису могле да изађу! Ево како су сада (ФОТО)