ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА У БУДВИ: Јахта преполовила барку и на месту усмртила девојку (31), ухапшен малолетник

NovostiOnline

11. 07. 2020. у 23:55

МАЈА Ш. (31) страдала је данас у поморској несрећи у будванском акваторијуму.

ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА У БУДВИ: Јахта преполовила барку и на месту усмртила девојку (31), ухапшен малолетник

Фото: Д. Дозет

У судару мање јахте и барке, повређен је и Владан С., који је са страдалом био у барци.

Због сумње да је, управљајући јахтом, изазвао тешку несрећу на води, будванска полиција ухапсила је седамнаестогодишњег М.С.

Несрећа се догодила око 14 сати, на мору између плаже Могрен и острва Свети Никола.
Према сазнањима "Вијести" из Управе полиције, тужилаштво малолетника терети да је починио тешко кривично дело против безбедности саобраћаја у стицају с кривичним делом изазивање опште опасности.

Извор из истраге казао је да је јахта прешла преко барке и преполовила је, након чега је потонула.

- Након судара повређени Владан је покушао да спаси тридесетедногодишњакињу, али је она на месту страдала - казао је саговорник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ОТВАРАЈУ ИМ СЕ ВРАТА БОГАТСТВА: Новац стиже за ова ТРИ хороскопска знака