МУП ОБЈАВИО СЛИКЕ ПОЖАРА У ЦРНОЈ ГОРИ: Камов Ка-32 у акцији гашења ватрене стихије (ФОТО)

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

11. 08. 2025. у 22:40

НА позив Црне Горе и по налогу председника Александра Вучића, МУП Србије је одмах реаговао.

МУП ОБЈАВИО СЛИКЕ ПОЖАРА У ЦРНОЈ ГОРИ: Камов Ка-32 у акцији гашења ватрене стихије (ФОТО)

Фото принтскрин Инстаграм МУП Србије


Хеликоптер „Камов“ са посадом слетео је у Подгорицу и без одмора полетао ка ватреној линији на локацији Ђурковићи – Рогами.

Ова акција, спроведена у складу са Споразумом између Влада Србије и Црне Горе о заједничкој заштити од природних и других катастрофа, показује колико је драгоцена брза, искрена и професионална сарадња у тренуцима када свака секунда значи.

Наши пилоти и ватрогасци, раме уз раме са колегама из Црне Горе, из ваздуха се боре са ватреном стихијом – јер границе не постоје кад је у питању заштита људских живота и природе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЗАГРЕБ! Жреб је тако одлучио, следи историјско гостовање црвено-белих