РАЗБОЈНИЧКА КРАЂА И РАЊАВАЊЕ: У Херцег Новом ухапшен мушкарац са Косова
Због сумње да је извршио кривично дело разбојничка крађа службеници Регионалног центра безбедности “Југ” – Одељења безбедности Херцег Нови ухапсили су косовског држављанина А.Г. који је након разбојничке крађе, нанео телесне повреде једном лицу па потом побегао.
Фото: В.В.
Дежурној служби херцегновског Одељења безбедности пријављено је да је 29. маја око 8.30, непознати мушкарац отуђио пазар из касе једног маркета у Баошићима, након чега се дао у бјекство. А.Г. је том приликом оштећеном лицу нанео повреду хладним оружјем – ножем у пределу леве бутине са унутрашње стране, када је оштећени покушао да га спречи у бекству.
А.Г.је бежао магистралом, затим ушао у једно возило и наредио возачу да настави вожњу, изашао је у Бијелој и наставио пешке. Након дојаве успостављена је блокада ужег и ширег подручја, а предузете су и остале мере и радње на расветљавању догађаја и хватању осумњиченог.
Криминалистичка полиција га је брзо лоцирала у близини једног угоститељског објекта. Пронађени су нож, новац и лична документа на основу којих је осумњичени идентификован.
Оштећеном лицу је указана лекарска помоћ у Општој болници у Мељинама. О свему је упознат државни тужилац у Вишем државном тужилаштву у Подгорици, по чијем налогу је А.Г. лишен слободе.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)