У КОЛАШИНУ УХАПШЕН ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ: Шверцовао текстил вредан 20.000 евра

ПОЛИЦИЈА је у Колашину ухапсила држављанина Републике Србије И.Џ. (26) из Тутина, због сумње да је починио кривично дело недозвољена трговина. 

У КОЛАШИНУ УХАПШЕН ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ: Шверцовао текстил вредан 20.000 евра

Управа полиције ЦГ

Наиме, на путном правцу Беране–Лубнице–Колашин, у месту Језерине, гранична полиција је извршила контролу путничког возила тутинских регистарских ознака, којим је управљао И.Џ.
-Прегледом је пронађена и привремено одузета велика количина текстилне робе без потребне документације, упакована у 19 пвц врећа које су биле смештене на месту сувозача и у задњем делу возила, као и једна ручна радио-веза. Вредност заплењене робе је процењена на око 20.000 евра а њу је, како се сумња, И.Џ. превозио из Новог Пазара за Подгорицу - саопштила је Управа полиције Црне Горе.
Са догађајем је упознат државни тужилац у Основном државном тужилаштву у Колашину, по чијем су налогу службеници Одељења безбедности Колашин лишили слободе И.Џ. и против њега поднели кривичну пријаву због сумње да је починио кривично дело недозвољена трговина.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ