"СВЕ ЋУ ВАС ПОБИТИ, БИЋЕ СИТНО ОНО УБИСТВО НА ЦЕТИЊУ" Језиве претње у Будви, Босанац говорио стравичне речи
ДРЖАВЉАНИНУ Босне и Херцеговине М. К. (46) одређена је јединствена казна затвора од 20 дана, јер је јутрос око 3.30 часова иза поноћи претио у пекари на главном булевару у Будви да ће убити радницу и радника.
Foto: Profmedia
Њему је суткиња Суда за прекршаје у Будви Магдалена Мијић одредила затворску казну која ће одмах да буде извршена.
Држављанин БиХ је око 3.30 часова јутрос био у пекари и тражио да буде услужен, након чега је, незадовољан услугом, почео да прети и вређа радницу. Он јој је том приликом упутио више псовки.
„Зови газду, зваћу мурију, има све да вас растурим да вас запалим, ово ће све да гори, хоћеш ли децу да ми отрујеш јер је бурек много мастан, хоћеш мене да отрујеш”, претио је он, а радница испричала полицији која га је привела.
Сат времена касније, око 4.20 часова држављанин БиХ је претио и раднику упућујући му речи: „Хоћете да ме отрујете, све ћу вас запалити, све ћу вас побити, биће ситно оно убиство на Цетињу”.
(Вијести)
Препоручујемо
УБИЈАО ДЕЦУ, РОЂАКЕ И КУМОВЕ: Монструма са Цетиња пријавили, нико није реаговао
03. 01. 2025. у 09:03
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)