"ПАПОВКОМ" НА ПУМПУ: После инцидента у Никшићу ухапшен И. П. (37)
НИКШИЋАНИН И.П (37). ухапшен је због сумње да је синоћ, пет минута после поноћи, из полуаутоматске пушке зване „паповка“ пуцао у објекат бензинске пумпе „З“ у том граду, смештене поред градског парка. Поред њега ухапшен је и Р.Р (40)., такође из Никшића.
В.К.
Из Управе полиције саопштили су да су од стране власника бензинске станице обавештени да је неко испалио више пројектила из пушке у правцу зграде и возила која су била паркирана. Пуцњави је претходила свађа ухапшених Никшићана. Испаљени хици проузроковали су варнице које су покренуле пожар у једној од помоћних прсторија, након чега су се активирале аутоматске прскалице за гашење пожара. На срећу брза интервенција припадника Службе спасавња спречила је најгоре. У пуцњави није било повређених.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)