КНЕЖЕВИЋ У ГРАНЧАРЕВУ КОД БИЈЕЛОГ ПОЉА: Ови људи нису геноцидни

ЛИДЕР Демократске народне партије Милан Кнежевић борави даба у Гранчареву, у Бијелом Пољу, у знак сећања на херојску смрт Жељка Бошковића на светом Космету.

КНЕЖЕВИЋ У ГРАНЧАРЕВУ КОД БИЈЕЛОГ ПОЉА: Ови људи нису геноцидни

В.К.

- Две спомен плоче за погинуле у Другом светском рату и ратовима деведесетих, да нас опомену како ниједна жртва није узалудна ако смо је достојни. Ови јунаци страдали за слободу нису били геноцидни, а ни ови људи који никад неће дозволити да умру.
Воскресења не бива без смрти! Христос Воскресе! – поручио је Кнежевић, на свом налогу на Икс мрежи.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)