ХАПШЕЊЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: Возали се градом наоружани са метком у цеви

Дејана Калинић
Дејана Калинић

08. 04. 2024. у 21:55

ДАНАС је црногорска полиција извршила хапшење три особе за које се сумња да су повезане са једном од организованих криминалних група.

ХАПШЕЊЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: Возали се градом наоружани са метком у цеви

Фото: Управа полиције Црне Горе

У месту Пине, полиција је зауставила и контролисала тројицу осумњичених мушкараца, од којих се двојица сматрају члановима организоване криминалне групе, док је треће лице наводно блиско повезано са истим групама.

Ухапшени су В.Б. (33) из Котора, Д.Б. (28) из Мојковца и А.М. (27) из Тивта.

Оружје пронађено у возилу је било у власништву једног од ухапшених.

Приликом претреса возила којим је управљао В.Б., а које је било регистровано на А.М., пронађено је ватрено оружје, тачније пиштољ марке "Берета" са избрушеним фабричким бројем, који је имао метак у цеви, као и 13 комада муниције у оквиру.

Полиција је извршила одузимање оружја, муниције и возила.

Ухапшени су под сумњом да су извршили кривично дело недозвољено држање и ношење оружја и експлозивних материја.

Полиција је издала саопштење у којем је наведено да су одузети предмети и возило, а истрага је и даље у току.

- Претресом возила којим је управљао В. Б., а који је регистрован на А. М. пронађено је ватрено оружје, пиштољ марке "Берета" избрушеног фабричког броја са метком у цеви и 13 комада муниције у оквиру. Оружје и муниција су одузети, као и предметно возило - наводи се у саопштењу полиције. Оружје и муниција су одузети, као и предметно возило - наводи се у саопштењу полиције, преноси Телеграф.

БОНУС ВИДЕО: СРЦЕ ХОЋЕ ДА МИ СТАНЕ: У Вишем тужилаштву саслушан отац убијеног ММА борца Стефана Савића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ