ШОКАНТНА ЗБИВАЊА НА НЕОТВОРЕНОМ ПУТУ ЛУБНИЦЕ-КОЛАШИН: Грађани чекају на тунел, шверцери пролазе?

Милутин СЕКУЛОВИЋ

12. 02. 2024. у 14:53

ДОК грађани североистока Црне Горе четири године чекају на отварање тунела ''Клисура'' на регионалном путу Лубнице-Колашин и сваких пар месеци добијају обећање о ''брзом'' отварању тунела и пута, чверцери по свој прилици, туда путују несметано.

ШОКАНТНА ЗБИВАЊА НА НЕОТВОРЕНОМ ПУТУ ЛУБНИЦЕ-КОЛАШИН: Грађани чекају на тунел, шверцери пролазе?

Фото: М. Секуловић

Наиме, полиција је данас у Смаилагића Пољу, надомак Колашина, зауставиила шчепер, крцат обућом, опремом за мобилне телефоне и другом робом, која је наводно требала да заврши у Бару.

Полиција је задржала возача камиона, против кога ће бити поднесена кривична пријава због недозвољене трговине, а истражитељи ће се позабавити и улогом радника који раде у тунелу који је забрањен за саобраћај осим за ''привилеговане''. Испитује се како је камион прошао тунелом илегално, јер овај пут још увек званично није отворен за саобраћај.       

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!