УЖАС У ЦРНОЈ ГОРИ: Ученик испрскао другове бибер спрејом у основној школи, познато стање малишана
УЧЕНИК Основне школе "Бранко Божовић" у Црној Гори јутрос је искористио бибер-спреј и испрскао три ученика те установе, речено је Порталу РТЦГ из ОКЦ Управе полиције.
Фото Shutterstock
Како је саопштено, деца су пребачена у Клинички центар да им се укаже помоћ.
Управа школе у овом моменту разговара са родитељима деце којима се указује помоћ и родитељима дечака који је користио бибер-спреј.
Иначе, бибер-спреј може да се набави у слободној продаји и користи се за самоодбрану. Изазива неподношљиво пецкање коже, сузење очију, кашаљ и стезање у грудима.
(Телеграф)
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)