ПРОНАЂЕНО ОРУЖЈЕ У ГЛАВАТИМА: У Котору акција полиције
ПРИПАДНИЦИ Одељења безбедности Котор су поступајући по наредби судије за истрагу Основног суда у овом граду претресли стан и друге просторије које користе М. Т. и С. Т. у месту Главати. Код С. Т. је пронађен пиштољ "застава" калибра 9 мм и 16 комада муниције, као и ловачка пушка са 10 патрона.
Управа полиције
Из Управе полиције додају да, након прикупљених обавештења и одузимања поменутог оружја, са списима предмета упознат је тужилац у Основном државном тужилаштву у Котору који ће се накнадно изјаснити о евенуталној квалификацији дела, а одузето оружје ће бити предмет вештачења у Форензичком центру Управе полиције.
Препоручујемо
ИНСТИТУТ ИГАЛО: После 50 година партнерства у трци за нови уговор са Норвежанима
11. 06. 2026. у 15:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)