ХАПШЕЊЕ НА ЧАКОРУ: Илегално пребацивао Сиријце
ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело недозвољен прелаз државне границе и кријумчарење људи, основни држсвни тужилац у Плаву издао је налог да се ухапси З. М. (61) из Рожаја.
Фото: Д. Миловановић
Наиме, полицијски службеници Станице граничне полиције Плав 2 су у месту Чакор зауставили путничко моторно возило рожајских регистарских ознака, које се кретало из правца Мурине у правцу Чакора.
Утврђено је да је возилом управљао З.М. (61) из Рожаја и са њим су се у возилу налазила још три лица, мигранта из Сирије.
Припадници граничне полиције су полицији у Плаву предали лица на даљу надлежност, те је од З.М. прикупљено обавештење и од њега је одузет новац у износу од 2.445 еура, возило, као и мобилни телефон, саопштила је Управа оолиције Црне Горе.
Са догађајем је упознат тужилац у Основном државном тужилаштву у Плаву који се након увида у списе предмета изјаснио да се З.М. лиши слободе .
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ НОВАК ЂОКОВИЋ: Србин послао јаку поруку пред старт Синсинатија
14. 08. 2023. у 08:42
ДРАМА НА ДУРМИТОРУ, ИЗГУБИЛЕ СЕ ДВЕ СРПКИЊЕ: Горска служба спасавања се хитно огласила
14. 08. 2023. у 08:13
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (0)