МАНДИЋ: Црна Гора се налази пред вратима слободе
АНДРИЈА Мандић, један од лидера Демократског фронта, саопштио је у обраћању да се „Црна Гора налази пред вратима слободе".
Фото: Принскрин Твитер/@AndrijaMandicDF
- Након историјског 30. августа, када је поражен ДПС, на корак смо до потпуног ослобођења наше државе, поручио је Мандић, додајући да "другог априла заокружујемо историју борбе која је отпочела пре него што су се многи од вас родили". -Толико дуго траје борба за слободу, толико дуго се ломио тридесетогодишњи режим који је буквално урадио све да уништи Црну Гору, а да на том уништењу и сиромашењу грађана Мило Ђукановић и његова клика стекну огромно богатство – нагласио је Мандић.
Подсећа да је Демократски фронт поносан на борбу коју је водио, те додао да се нису повлачили, предали.
– Зато ће и у недељу наши гласови бити пресудни да Јаков Милатовић победи, а да Мило Ђукановић и корупција и криминал буду поражени. Претходних дана смо напорно радили, теренски обишли већину наших гласача и уз помоћ нашег кол-центра успоставили додатну телефонску комуникацију са свима и имам задовољство да обавестим јавност Црне Горе да ће сви они који су гласали за мене на председничким изборима, изаћи другог априла и својим гласовима подржати Јакова Милатовића, рекао је Мандић у обраћању, истичући да је ова битка већа од свакога појединачно, а д ДФ даје властити допринос да сви буду као један и снажно уђу у још једну борбу, али не више на улици, не пред кордонима, не кроз облаке сузаваца и бојних отрова, него са оловком у руци.
– Наш циљ је да победи помирена Црна Гора, да победи договор и заједништво, да победи будућност и разумевање, да будемо најближи једни другима, да победимо оне који нас деле и да њиховим одласком у прошлост ослободимо Црну Гору од фамилијарне деспотије како бисмо обезбедили бољи живот за сваког човека. Ова наша победа треба да буде победа зрелости и толеранције јер је Црна Гора земља свих нас, а не само једне партије и једног аутократе, категоричан је Андрија Мандић.
Препоручујемо
ПРОДИСАЛИ И ЗЕТА И БОТУН: Дан после референдума, мештани се састали са представником ЕУ
16. 12. 2025. у 05:00В.К.
ПРEВРНУО СЕ ГЛИСЕР СА ТРИ ОСОБЕ НА СКАДАРСКОМ ЈЕЗЕРУ: Хитне службе одмах реаговале
13. 12. 2025. у 18:35
РАМПА ЗА ПОДГОРИЦУ: Француска блокирала два поглавља у преговорима Црне Горе са ЕУ
12. 12. 2025. у 18:50
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)