АБАЗОВИЋ: У прошлој години 997 милиона евра прихода од туризма
НАСТАВЉАМО са сјајним вестима - приходи од туризма у 2022. години износили су 997 милиона евра и они су већи за 275 милиона евра у односу на 2021. годину, док су за свега 50 милиона евра мањи у односу на рекордну 2019. годину
Фото: Танјуг
Ово је на свом Телеграм каналу написао председник Владе Црне Горе Дритан Абазовић, истичучи да га посебно радује чињеница да су приходи од туризма у четвртом кварталу 2022. године износили 123 милиона евра, што је највећи приход икад регистрован у четвртом кварталу.
- Подсетићу, приходи од туризма у четвртом кварталу 2019. године су износили свега 67 милиона евра. Ово је јасан показатељ да Влада ЦрнеГоре ради на продужењу туристичке сезоне и остваривању коначног циља кроз кампању Монтенегро365 - туризам током сваког дана у години, каже Абазовић.
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)