НА ТРГУ ИСПРЕД СТАРОГ ГРАДА: Будва организује дочек православне Нове године

НА тргу испред Старог града, у петак, 13. јануара, биће организован дочек православне Нове године.

НА ТРГУ ИСПРЕД СТАРОГ ГРАДА: Будва организује дочек православне Нове године

Фото: Б.Дабић

Туристичка организација општине Будва наставља са организацијом различитих музичких, забавних и спортских дешавања на тргу испред Старог града и током јануара, трудећи се да живот и боравак у Будви свима учини што садржајнијим и квалитетнијим.

Након богатог новогодишњег програма који је окупио десетине хиљада посетилаца на будванској ривијери, низа лепих концерата поводом божићних празника у градском парку у Будви, биће организован и дочек православне Нове године на тргу испред Старог града.

Од 18.00 сати наступиће локални DJ Johk К, у 21.00 сат ансамбл "Тоћ" и од 23.00 сата подгорички "Куба" бенд.

- Локални угоститељи већ су преселили "кућице" на трг, спортски терени се монтирају, кошеви, голови за мали фудбал, столови за стони тенис, tegball и друго, па и у наставку зиме све грађане и посетиоце Будве очекује пуно забавног, спортског садржаја и музичког програма, а све у духу слогана "Буди у Будви" - навели су у Туристичкој организацији Будва.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ИНДИ ПРИЗНАЛА: Била сам са човеком који је старији од мог оца - пријало ми је