"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ ИЗМИРИМО": Поручила је Јелена Боровинић носилац листе "За будућност Подгорице"
НОСИЛАЦ листе „За будућност Подгорице“ коалиције ДФ-Права Црна Гора- Слободна Црна Гора-Радничка партија Јелена Боровинић Бојовић представила је изборни програм за наредне четири године.
Фото: ДФ
Она је поручила да нема дилему да ће листа коју предводи победити на локалним изборима 23. октобра. Јелена Боровинић Бојовић је подсетила да је након 30 година дошло време измирењу и будућности Подгорице.
- Грађани ће нам бити на првом месту и сви ће имати приступ управи града и градоначелници када им помоћ буде потребна. Тридесет година је дуг период. Време је да се измиримо и градимо будућност Подгорице. Наставићу неуморно да радим и да се борим за наш град. Радићу на инфраструктури, пружању могућности за образовање, трајном решавању загађења река, дизајну културне свести, афирмацији спорта…Немам дилему да је ово победничка листа – казала је Јелена Боровинић Бојовић.
БОНУС ВИДЕО:
ТИТОВА ВИЛА ОД 50 МИЛИОНА ДОЛАРА: Погледајте како изгледа једна од најстаријих вила у Њујорку
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.
29. 12. 2025. у 17:38
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)