ДРИТАН ДАО ИЗЈАВУ У ТУЖИЛАШТВУ: Очекује се расплет "сукоба" са Рашком Коњевићем (ФОТО)

В.К.

13. 09. 2022. у 13:26

ПРЕДСЕДНИК Владе Црне Горе Дритан Абазовић дао је јутрос изјаву у Основном државном тужилаштву поводом кривичне пријаве за непријављивање кривичног дела коју је против њега поднео потпредседник Владе и лидер Социјалдемократске партије Рашко Коњевић.

ДРИТАН ДАО ИЗЈАВУ У ТУЖИЛАШТВУ: Очекује се расплет сукоба са Рашком Коњевићем (ФОТО)

В.К.

У пријави Коњевић тврди да је премијер 6. јула изнео низ тешких оптужби на његов рачун, оптужујући га за тешка кривична дела, до тога да је ангажован за дестабилизацију државе.

Коњевић се неколико пута званичним дописима обратио вршитељки дужности врховне државне тужитељке Маји Јовановић захтевајући од ње хитну истрагу.

Коњевић је у пријави подсетио Јовановићеву да је Абазовић саопштио да министар одбране "прижељкује сукобе сопствених грађана", док је на седници Скупштине 19. августа устврдио да је Коњевић ангажован за "дестабилизацију државе".

В.К.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити

ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.

27. 01. 2026. у 07:44

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (0)

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела