ДЕМОКРАТЕ ИЗВОДЕ НА ЧИСТАЦ: Дритан долази на састанак - спреман да одустане од места премијера

Новости онлине

13. 09. 2022. у 13:30

ЛИДЕР УРЕ Дритан Абазовић доћи ће на састанак лидера парламентарне већине који ће на предлог једног од лидера ДФ-а Андрије Мандића бити највероватније сутра одржан, сазнаје БОРБА.

ДЕМОКРАТЕ ИЗВОДЕ НА ЧИСТАЦ: Дритан долази на састанак - спреман да одустане од места премијера

Фото: Скупштина Црне Горе

Абазовић је спреман за уступке како би се формирала нова Влада, а није искључено да ће понудити да не буде поново премијер само да дође до договора.

По том сценарију, који је известан, сав терет неуспелих преговора пада на Демократе који су од првог дана преговора вршили тиху опструкцију договора, нападајући Уру.

Према овом сценарију, сутра би коначно требало да падну маске и да се коначно пред лицем јавности покаже ко је тајно преговарао све ово време са ДПС-ом и ко има дил са њима.

Ако Абазовић одустане од намере да поново буде премијер, а то исто је урадио Мандић синоћ, само да би се дошло до договора, сва одговорност за неуспех преговора биће на Демократама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ