ПАНИКА НА ЦЕТИЊУ НАКОН МАСАКРА: Полиција се већ два сата не оглашава, колају гласине о великом броју убијених (ФОТО)
У ПУЦЊАВИ која се данас догодила на Цетињу, када је Вук Бориловић (34) отворио ватру на суграђане, убијено је према последњим информацијама најмање пет особа.
Фото: Светлана Ђокић
На Цетињу влада стање панике, зато што се Управа полиције не оглашава ни више од два сата након трагедије, и колају гласиине о великом броју убијених.
Три особе са повредама опасним по живот су хоспитализоване, и у току су хируршке интервенције како би се спасли животи.
Једна особа рањена у пуцњави хитно је после збрињавања у Општој болници на Цетињу транспортована у Клинички центар Црне Горе у Подгорици.
Бориловић је спречавао Хитну помоћ да приђе повређенима.
Није познато да ли је нападач извршио самоубиство након злочина или га је убила полиција.
Један припадник полиције је тешко рањен у главу.
Он је око 16 часова запуцао из ватреног оружја на суграђане иза зграде Владиног дома.
Узрок злочина је породични сукоб.
Препоручујемо
ОВО ЈЕ ЋЕРКА ЈОВАНА МЕМЕДОВИЋА: Ретко је виђамо, а краси је ИЗРАЗИТА лепота
09. 08. 2022. у 08:33
БОРБА ЗА ЖИВОТ У ЦЕТИЊСКОЈ БОЛНИЦИ: Лекари оперишу тешко рањене у масакру (ФОТО)
12. 08. 2022. у 18:09
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (1)