БЕРАНЦУ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Провалио у кућу уредника портала Беране онлајн

М. С.

12. 08. 2022. у 13:24

НАКОН провале у кућу власника и уредника портала Беране онлајн, Николе Урошевића, након саслушања и захтева за одређивање притвора основног државног тужиоца у Беранама, решењем председника Основног суда у Беранама – судије за истрагу Ивана Дошљак одређен је притвор у трајању до 30 дана Р.Ј., из Берана, због постојања основане сумње да је учинио кривично дело тешка крађа, због околности које указују на опасност од понављања кривичног дела.

БЕРАНЦУ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Провалио у кућу уредника портала Беране онлајн

Црногорска полиција / Фото Д. Миловановић

Он је осумњичен да је у уторак око 02,40 часова, у Обалском Насељу у Беранама, провалио у кућу Урошевића, кроз отворен прозор на купатилу, и из ормара из спаваће собе где је он  спавао оштећени одузео три мобилна телефона, осам ручних сатова, новчани са 50 евра и возачку дозволу.          

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?