ДПС ПОКРЕЋЕ ИНИЦИЈАТИВУ ЗА РУШЕЊЕ АБАЗОВИЋА: "Темељни уговор биће суспендован након избора нове Владе"
ДЕМОКРАТСКА партија социјалиста најавила покретање иницијативе за изгласавање неповерења Влади.
Фото Танјуг
Поручују да ће Темељни уговор бити суспендован након избора нове Владе. Из партије Мила Ђукановића саопштили су да је иницијатива отворена за све оне који такође сматрају да се Влада неодговорно односи према националним интересима Црне Горе.
- Данас потписани Уговор, који је противан Уставу Црне Горе, биће суспендован одмах након избора нове Владе - поручују из ДПС-а.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (9)