"ЦЕТИЊЕ НИЈЕ ПРЕСТОНИЦА ЗБОГ ШАНЕРА ВЕЋ ЗБОГ ПЕТРОВИЋА": ДФ неће присуствовати сутрашњој седници Скупштине Црне Горе
ПОСЛАНИЧКИ клуб Демократског фронта неће присуствовати сутрашњој седници Скупштине Црне Горе јер је она сазвана на нелегалан и нелегитиман начин.
фото: В.К.
То је на конференцији за новинаре казао посланик Славен Радуновић.
- Она је сазвана на нелегитиман начин. Поред те чињенице на њој ће се изабрати Влада која представља прекрајање изборне воље од 30. августа и то су чињенице које су свима познате - казао је Радуновић.
„Цетиње није Престоница због шанера и наркодилера већ због Петровића“
Како је додао још један догађај због којег неће присуствовати седници на Цетињу је немили догађај каменовања аутобус.
славен Радуновић, Фото Архива
- Није то ни први ни последњи пут да се дешава на Цетињу. Први пут је да су све политичке организације које партиципирају у власти у том граду нашли начин да оправдају тај фашиштички чин - рекао је Радуновић на конференцији за медије.
- Још је један разлог због којег нећемо службено ићи на Цетиње и ко зна кад ћемо, а то је због каменовања деце - казао је Радуновић.
Рекао је да су неке партије нашле начин да оправдају такав фашистички чин.
Казао је да песме о Косову, Обилићу и Петровићима нису разлог каменовања, посебно не на Цетињу.
Фото Архива
- Цетиње није Престоница због шанера и наркодилера већ због Петровића. Нећемо учествовати на било каквим седницама док не осуде напад на децу. Ако ово настави овако да се дешава, преиспитаћемо одлуку о дофинансирању Цетиња посебно. Ако је ово слика Цетиња, онда Цетиње не заслужује да буде финансирано од стране свих осталих грађана Црне Горе. Зашто? Да нам бију децу? То нећемо моћи да трпимо. Надам се и да ће ова нелегална власт осудити ове чинове. Ова количина мржње и дискриминација према својим суграђанима, је нестварна. Ово није било ни 90их - казао је Радуновић.
(Борба.ме)
БОНУС ВИДЕО:
КРШТЕЊЕ ЧУВА ДУШУ ЗА ВЕЧНОСТ: Света тајна на језеру Крупац код Никшића
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)