У ОБАВЕЗИ СМО ДА СЕ УВЕК СЕЋАМО БИТКЕ НА КОШАРАМА: Андрија Мандић сматра да су младима потребни тако узвишени примери родољубља
ЈЕДАН од лидера Демократског фронта Андрија Мандић поручио је да је битка на Кошарама највећа битка из времена НАТО агресије на Србију и Црну Гору, које смо у обавези да се увек сећамо.
Фото: В. Кадић
- Као народ увек треба да се сетимо битке на Кошарама која је једно време била заборављена. То је највећа битка у време НАТО агресије на Србију и Црну Гору, а данас су младој генерацији насушно потребни тако узвишени примери родољубља и патриотизма као код хероја Кошара и Паштрика, навео је Мандић на свом Твитер профилу.
- Тадашња Влада Црне Горе је тешко искомпромитована издајом властите Отаџбине, а данашња се брука и срамоти издајом начела и поука Св. Петра Цетињског. Одрицање од Косовског и Светопетровског завета је велика опасност за ову земљу јер се тако подривају сами темељи Црне Горе.
БОНУС ВИДЕО: ОД СИНА ОСТАЛЕ САМО УСПОМЕНЕ - Отац Дејана Митића из Трупала, погинулог на Кошарама
Препоручујемо
КНЕЖЕВИЋ УПИТАО ДРИТАНА: "Ко је дозволио да Меденица несметано напусти Црну Гору?
08. 04. 2022. у 16:45
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)