НЕЗАКОНИТА ОДОБРЕЊА ЗА ДВЕ ''ЦЕВИ''? Полиција поднела кривичну пријаву против колегинице
25. 03. 2022. у 15:24
СЛУЖБЕНИЦИ Управе полиције су Специјалном државном тужилаштву поднели кривичну пријаву против начелнице Филијале за управне послове држављанства и странце у Колашину В.А. (59), због постојања основане сумње да је извршила кривично дело злоупотреба службеног положаја.
Повезане вести
ВУЈОТИЋ УХАПШЕН У ШПАНИЈИ! Црногорац осумњичен за стварање криминалне организације и злоупотребу службеног положаја
ШПАНСКА полиција ухапсила је данас држављанина Црне Горе Владимира Вујотића (41), по потерници коју је расписао Интерпол Подгорица.
16. 11. 2025. у 19:18
ПОТРАГА ЗА ПОЛИЦАЈЦЕМ НАРКО-ДИЛЕРОМ: Ухапшено неколико особа због шверца дроге
НЕКОЛИКО особа ухапшено је данас по налогу црногорског Специјалног државног тужилаштва, а Специјално полицијско одељење трага за службеником Управе полиције Дарком Калезићем (43) и бившим аутомобилистом Дарком (Данком) Бакрачем (44), који се сумњиче да су били на челу криминалне организације која се у дужем периоду бавила шверцом сканка из Албаније преко Црне Горе и даље ка земљама Европске уније.
30. 10. 2025. у 20:40
Најновије из рубрике
МЕДОЈЕВИЋ О КРИМИНАЛУ У ЦРНОЈ ГОРИ: Све је исто, само Мило не иде на посао у зграду Владе
ПРЕДСЕДНИК ПзП Небојша Медојевић поручио је да Мило Ђукановић и даље влада Црном Гором.
26. 01. 2026. у 20:17
СЛУПАО КОМБИ, ПА ДОБИО КАЗНУ ОД 2.000 ЕВРА: Ево и због чега мора да плати
ЗБОГ оштећења комуналног мобилијара, проузрокованог неодговорним понашањем, у сарадњи са Комуналном полицијом, правно лице санкционисано је новчаном казном у износу од 1500 евра, док је одговорно физичко лице у правном лицу кажњено новчаном казном у износу од 500 евра, саопштено је из Комуналног Будва.
26. 01. 2026. у 14:51
ЦГ МЕДИЈИ НАПАЛИ РТС ЗБОГ ЊЕГОША Смета им "српски": "Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека"
ЗБОГ овог документарца се одмах повела полемика на друштвеним мрежама. А сам Његош је писао: "Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека!"
26. 01. 2026. у 14:07
БРИСЕЛ ЧЕШЉА ЗАКОН АНБ: Званична ЦГ чека став Европске комисије у каквој ће форми акт о Агенцији за безбедност стићи у парламент
МЕСЕЦИМА званична Црна Гора чека мишљење Европске комисије као и одговор на питање у каквој ће форми предложени закон о Агенцији за националну безбедност стићи у црногорски парламент. Комисија се још није изјаснила иако су недавно у Бриселу о том закону вођени политички и технички разговори представника Министарства правде и АНБ са институцијама ЕУ. У Влади се, према незваничним информацијама, надају да ће позитивно мишљење стићи до 2. фебруара, за када је заказана ванредна седница Скупштине Црне Горе.
26. 01. 2026. у 05:00В.К.
СРБИН ПРЕВАРИО ДВЕ ОСОБЕ У НИКШИЋУ: Обећао им посао из снова, па им узео новац и нестао
У ЦРНОЈ Гори је против држављанина Србије подигнута кривична пријава због преваре две особе у Никшићу, којима је узео новац за проналажење посла у Аустрији, саопштио је данас МУП Црне Горе.
25. 01. 2026. у 10:51
Коментари (0)