УХАПШЕН ПО МЕЂУНАРОДНОЈ ПОТЕРНИЦИ: Ранио Баранина, па покушао да убије двојицу полицајаца

Б. Д.

24. 03. 2022. у 16:20

БАРСКА полиција лишила је данас слободе Бранислава Ђукића (37) за којим је расписана потерница због сумње да је починио кривично дело тешко убиство у покушају, у стицају са кривичним делом недозвољено држање оружја и експлозивних материја.

УХАПШЕН ПО МЕЂУНАРОДНОЈ ПОТЕРНИЦИ: Ранио Баранина, па покушао да убије двојицу полицајаца

Фото: Б.Д.

Ђукић је 4. октобра 2020. године, како се сумња, у насељу Добре воде у Бару, у угоститељском објекту "Макина Вучинића", ватреним оружјем покушао да Убије полицијске службенике С.К и А.Ђ. Претходно је истим оружјем ранио Божидара Јанковића из Бара, док се са њим налазио у аутомобилу. Јанковић је задобио прострелну рану у пределу ноге.

- Полиција је претресла кућу и друге просторије које користи Б.Ђ. (37). Том приликом је он лишено слободе, а за њим је била расписана и међународна потерница", саопштено је из Управе полиције.

Ђукић је приведен на даље поступање истражном судији Вишег суда у Подгорици

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ГАВРИЛОВА МАЈКА И МОЈ ПРАДЕДА...: Принцип ПРЕДАК нашег познатог певача (ФОТО)