ЛЕД ЛЕДЕНИ: У Косаници код Пљеваља измерено рекордних -30°Ц
ИАКО је средина марта, север Црне Горе бележи ледене дане, а у Косаници код Пљеваља измерено је рекордних минус 30 степени Целзијуса.
Фото: Д.Кадаревић
Најхладније јутро у протекле 24 године регистровано је на Жабљаку, пошто је у том граду јутрос измерено минус 19 степени Целзијуса, уз 111 центиметара снега.
На Његовуђи код Жабљака измерено је минус 25 степени, преноси РТЦГ.
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)