ДОЛАЗЕ ТЕШКЕ ГОДИНЕ ЗА ЦРНУ ГОРУ? Медојевић новој Влади предвиђа судбину "Титаника"
ЛИДЕР ПзП Небојша Медојевић Влади Црне Горе у формирању предвиђа судбину „Титаника“.
Фото: ТВ Прва принтскрин
- Црној Гори је потребна влада националног јединства, да се договоримо и по страни оставимо све наше разлике, да окупимо све најбоље у Црној Гори и да радимо на стабилности у земљи, да тако лакше прођемо ове турбуленције у свету које неће трајати пар седмица, ово ће трајати неколико година и успоставиће нови систем архитектуре глобалне безбедности, нови систем међународних односа - каже Мадојевић.
Он сматра да је стари систем безбедности у свету нестао, да више нема Уједињених нација, НАТО-а, ЕУ, ММФ, Светске банке… Мултиратералне организације више не постоје, све је то разорено.
- Када ће се успоставити нови баланс тешко је проценити - каже Медојевић, уз констатацију да економија реагује на сваку нестабилност.
- Зато мислим да нас очекују тешки месеци, можда и године - упозорава Медојевић.
(Спутњик)
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)