МИЛО ОСУДИО НЕЗАВИСНОСТ: Прва реакција из Црне Горе на признање Доњецке и Луганске Народне Републике
ЦРНА Гора понавља своју недвосмислену подршку независности, територијалном интегритету и суверенитету Украјине у оквиру њених међународно признатих граница.
Фото: ЕПА
- Осуђујемо све акте о признању области Доњецка и Луганска као независних ентитета, којима се крши међународно право и међународни поредак заснован на праву.
Ово је на свом Твитер налогу написао председник Црне Горе Мило Ђукановић, поводом признање Доњецке и Луганске Народне Републике од Руске Федерације.
Препоручујемо
ОГЛАСИЛА СЕ МАРИЈА ЗАХАРОВА: Очекивана реакција Запада - лагали су и наставиће да лажу
22. 02. 2022. у 00:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (12)