ТО СУ ИСТИ ОНИ КОЈИ СУ ПАЛИЛИ АУТОМОБИЛЕ ПО ПЉЕВЉИМА: Алтернатива ЦГ о нападачима на просторије ИЗ

М. Д.

18. 10. 2021. у 15:33

ИЗ ПОКРЕТА Алтернатива Црна Гора поставили су питање „Шта се дешава са случајевима каменовања просторија Исламске заједнице у Пљевљима и скрнављења џамије у Никшићу?

ТО СУ ИСТИ ОНИ КОЈИ СУ ПАЛИЛИ АУТОМОБИЛЕ ПО ПЉЕВЉИМА: Алтернатива ЦГ о нападачима на просторије ИЗ

Фото: Алтернатива ЦГ

- Већ одавно имамо информације да ЦБ Никшић зна ко су починиоци и да су привођени на информативни разговор - тврде из Алтернативе.

Они истичу да што се Пљеваља тиче, такође се зна ко су починиоци али никако да ЦБ Пљевља изађе са саопштењем.

- Колико ми имамо информације, ДНК починилаца каменовања просторија Исламске заједнице се подудара са особама које су по Пљевљима палиле аута неподобнима од 2015. године па све до данас - тврде из Алтернативе.

Они су поручили да неће дозволити да се ови случајеви заташкају!

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО: ПОБЕДА ВЕРЕ: Безумље и насиље није спречило устоличење митрополита Јоаникија

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ: Добила вести из Америке које уопште није очекивала