САРАДНИК ЦРНОГОРСКИХ КЛАНОВА УБИЈЕН У САЧЕКУШИ: Салвађо изрешетан у Милану - изашао из кућног притвора па добио метак

В. К.

13. 10. 2021. у 08:30

У ИТАЛИЈИ је убијен Паоло Салвађо, посредник црногорских кланова за међународну трговину дрогом, објавио је портал „ilriformista.it”. Наводи се да је Салвађо већ био хапшен због трговине дрогом.

САРАДНИК ЦРНОГОРСКИХ КЛАНОВА УБИЈЕН У САЧЕКУШИ: Салвађо изрешетан у Милану - изашао из кућног притвора па добио метак

Фото: Luca Zennaro/ANSA via AP/Италијанска полиција

Ко су наручиоци и убице засада нема детаљнијих информација.

Салвађо је имао дозволу да изађе из кућног притвора. На улици га је сачекао нападач на скутеру и убио га, у близини Виа дела Коституционе у Бускинаску, граду удаљеном неколико километара од Милана - наводи се у извештају портала „ilriformista.it”

Наведено је да карабињери истражују злочин.

- Салвађо је био у кућном притвору због дроге. У прошлости је био укључен у неколико операција. Важио је за посредника у трговини дрогом у области Милана и стога близак црногорским клановима, а притом близак и колумбијским. Имао је контакте са шефовима мафијашких организација Ндрангета и Сакра Корона Унита - пише портал, додајући да се тај део миланске провинције историјски сматра територијом калабријских кланова организације Ндрангета.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА "ПЛАНТАЖА 2012": Ухапшена двојица Бањалучана, осумњичена да су узгајала марихуану

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)