ПРЕМИЈЕР ИМА ПЛАН ЗА ВЛАДУ: Други круг консултација код Кривокапића

ПРЕМИЈЕР Здравко Кривокапић одржаће данас нове консултације са лидерима парламентарне већине о реконструкцији Владе.

ПРЕМИЈЕР ИМА ПЛАН ЗА ВЛАДУ: Други круг консултација код Кривокапића

Фото Новости

Састанак ће бити одржан у згради Владе у 13 сати. Лидер Уједињене Црне Горе Горан Даниловић саопштио је да се нада договору и да се очекује да их премијер упозна са својом идејом и планом везано за реконструкцију Владе.

- Чини ми се да смо сви, под малим или великим условима прихватили реконструкцију, да је то најбољи пут - изјавио је Даниловић, поручујући да морају преузети одговорност и бити свесни да им народ неће довека опраштати.

- Морамо показати да ли смо достојни да обављамо извршну власт или не.
Недавно су се Демократски фронт и Демократска Црна Гора договорили да је реконструкција Владе неопходна, нудећи уз постојећи, још три потпредседничка места у Влади и повећање министарских места са 12 на 18. У првом кругу преговора није било о персоналним решењима, осим што је Бранко Радуловић, потпредседник Покрета за промене, казао да је премијеру саопштио да та странка тражи да потпредседничко место за сектор безбедности припадне Небојши Медојевићу.

Запратите Нпортал на Фејсбук страници

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (1)

НИСАМ ЗНАО ШТА ТАЈ СИМБОЛ ЗНАЧИ Дарко Лазић о спорној фотографији са Албанком - Она је искористила прилику