МЕДОЈЕВИЋ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЛАДИ: Венац је требало положити у Лори

Novosti online

03. 10. 2021. у 22:24

ЛИДЕР Покрета за промјене Небојша Медојевић реаговао је на полагање венаца од стране делегација влада Црне Горе и Хрватске на место некадашњег логора Морињ.

МЕДОЈЕВИЋ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ ВЛАДИ: Венац је требало положити у Лори

Фото: ТВ Прва принтскрин

- Делегације влада Црне Горе и Хрватске положиле венац на место некадашњег логора Морињ у ком током деведесетих није погинуо нико! У мучилишту у сплитској Лори је зверски мучено и ликвидирано 14 црногорских резервиста! Тамо је требало положити венац! - написао је Небојша Медојевић.

Фото: Принтскрин

Запратите Нпортал на Фејсбук страници.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака

ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.

02. 05. 2026. у 21:42

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе