МИЛАН КНЕЖЕВИЋ: Ако улазе експерти, онда брат Дритан мора да изађе из Владе и врати се издавању сунцобрана и лежаљки на Великој плажи
МИЛАН Кнежевић, један од лидера Демократског фронта, осврнуо се на изјаву вицепремијера и председника Грађанског покрета УРА да је став те партије јасан и прецизан по питању даљег функционисања Владе, те да су са покретом УРА увијек чиста посла.
Фото Н. Параушић
Из покрета УРА су раније казали да је реконструкција Владе могућа само на експертском нивоу, на основу споразума потписаног 9. септембра прошле године.
- Ако улазе експерти, онда брат Дритан мора да изађе из Владе и врати се издавању сунцобрана и лежаљки на Великој плажи. А ја ћу поред њега с тезгом пипуна и лубеница. И нема гуркања с ђевојкама. Само релаксирано - навео је Милан Кнежевић на Твитеру.
Запратите Нпортал на Фејсбук страници.
Препоручујемо
ЦРНА ГОРА НЕ ЗАБОРАВЉА: Тридесет година од стравичног злочина хрватских терориста
01. 10. 2021. у 09:13
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)